Zajęcia w dni wolne od nauki

O zajęciach

Zajęcia organizowane są w dni wolne od nauki szkolnej. Każdorazowo na takie zajęcia można zapisać się najpóźniej 2 dni przed ich rozpoczęciem wypełniając specjalną kartę na te zajęcia. Świetlica w tym dniu otwarta jest od 7.00 do 18.00, o różnych porach dnia organizowane są wyjścia i zabawy (plac zabaw, boisko, spacery itd.). Istnieje także możliwość zjedzenia obiadu. Udział mogą brać zarówno dzieci należące do Stowarzyszenia jak i te, które nie uczęszczają do nas na żadne zajęcia.

W jakie dni?

Zajęcia organizowane są w dni wolne od nauki szkolnej a w normalne dni pracy kiedy szkoła jest zamknięta lub kiedy w niej też działa tylko świetlica a nie ma lekcji (np. Wielki Czwartek, Wielki Piątek, piątek po Bożym Ciele, w dniu sprawdzianu szóstoklasistów itd). Każdorazowo przed organizacją zajęć jest informacja na stronie internetowej Stowarzyszenia bądź dodana informacja w kalendarzu. Udział mogą brać zarówno dzieci należące do Stowarzyszenia jak i te, które nie uczęszczają do nas na żadne zajęcia.

Soboty, niedziela i święta - narty, rowery, kino...

Poza udziałem w zajęciach świetlicowych zapraszamy także do udziału w naszych wyjściach weekendowych. Często chodzimy do kina, wyjeżdżamy na wycieczki jednodniowe, na narty czy rowery. Każda organizowana przez nas taka akcja poprzedzana jest informacją na stronie bądź w kalendarzu. Udział mogą brać zarówno dzieci należące do Stowarzyszenia jak i te, które nie uczęszczają do nas na żadne zajęcia.